KME i Hotel Lamberton..


Powrócił pomysł Klubu Mam Ekspertek, z czego bardzo się cieszę.. KME niezmiennie organizowany przez Zabawkowicz. Stare znajomości (Ala całuję Cię) i ciekawe spotkania plus nowinki w świecie dziecka. 
Tym razem spotkanie odbyło się w hotelu Lamberton z polską firmą Anek
Polska firma z różnorodną ofertą zabawek. Przyznam szczerze, że nie moja estetyka ale liczyło się to, czy dzieciom się spodoba. Firma Smily Play, taki brand mają te zabawki, zadbała o to,  byśmy przede wszystkim podzieliły się szczerą opinią, co uznaję za duży plus. Zabawki są różnorodne cenowo, czyli tanie, więc na każdą kieszeń. Wsród prezentowanych nie znalazłam nic dla Mili, bo ona skupiła się wyłącznie na lalce z wózkiem. Te spotkania są przede wszystkim dla dzieci, nie tylko dla mam. 
Moje uwagi dotyczyły przede wszystkim kolorów i dźwięków. Nie lubię zabawek dźwiękowych zdecydowanie. Osobiście Mila miała kilka takowych, gdzieś się nawet jeszcze znajdą w jej pokoju. Nie krytykuje ich ale też nie kupuje. Gdybym mogła coś zmienić, to na pewno zmieniliśmy zbyt ostre kolory. Postawiłabym na pastele. Urzekły mnie drewniane klocki i właśnie przy nich postałam dłużej. Niestety Mila już z takowych wyrosła .


Forma spotkania była inna niż wcześniej. Prezentacje miała tylko firma Anek. Zdecydowanie był to ciekawie i mile spędzony czas. 

3 komentarze:

  1. Też się cieszę ze wskrzeszenia KME chociaż przyznaję, że w tym czasie nasz Młody z dziecka przeistoczył się w chłopca i już nie wszystkie zabawki go interesują ... a szkoda ...

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny kożuszek, a"la sarenka ;)

    OdpowiedzUsuń