100 dni do porodu... FAKTY!

Kurcze, przegapiłam tę magiczną 100-dniówkę.. Teraz zostało mi 94 dni, licząc że Mila będzie jednym z 5% dzieci, które rodzą się w terminie..:) Mam jakieś dziwne uczucie, że urodzę w październiku. Zobaczymy... Aktualnie jestem w 26 tygodniu i 5 dniu.

Czuję się dobrze. Przytyłam już jakieś 12kg, DUŻO! Mam nadzieję, że większość to woda.. Milunia waży teraz pewnie koło 900gram ale to sprawdzimy 08.08.2012 :) Czasami chodzę jak kaczuszka, ocieram jedna nogą o drugą i to jest moja najbardziej denerwująca "dolegliwość" :) Rzeczy lecą z rąk, stłukłam już ze trzy szklanki, zapominam o prostych sprawach. Mogę usłyszeć o czymś trzykrotnie a na dzień następny twierdzić, że na pewno mi o tym nie mówiłaś/eś..Oczywiście puchną stopy, chodzę wyłącznie w japonkach, wczoraj założyłam baleriny i ściągając je po kilku godzinach, czułam, że wciąż je mam , tym bardziej, że został po nich ślad. Śpię bardzo dobrze, za wyjątkiem chodzenia trzykrotnie do łazienki..Ale nie mam problemu z ułożeniem się do snu.. Brzuszek współpracuje :) Uwielbiam jeść owoce.. Arbuzy, czereśnie i brzoskwinie. Lubię też czekoladę.. Uparcie twierdzę, że robię to po to, by Mila dała o sobie znać.. Po czekoladzie dzieci w brzuchu podobno wariują.. Niestety za dużo piję coli i teraz oświadczam, że wykończę zapasy z lodówki i przestaję..

Podczas mojej ciąży wiele się wydarzyło. Nie pisałam o tym wcześniej, bo nie miałam bloga. Ot, taki prosty powód:-)

1. Wybrano nowego prezydenta Francji - Francois Hollande maj 2012.


2. W Polsce i na Ukrainie  odbyły się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Zagrało 14 drużyn narodowych a Euro 2012 Wygrała Hiszpania.Niestety Polska miała małe szanse ale może za Twoich czasów Mulinia, Polska będzie Mistrzem Świata :)


3. Reprezentacja Polski w Piłce Siatkowej zdobyła pierwsze miejsce w Lidze Światowej..4. Tata wziął udział w Biegu Żoliborza i zajął 76 miejsce z czasem 49 minut na 10km... To bardzo dobry wynik :-)

5. Polska Tenisistka Agnieszka Radwańska w finale Wimbledonu.. Niestety nie wygrała ale sam jej pobyt na tych kortach to wielki sukces :)6. aktualnie trwają Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie..Nie wiem jeszcze ile będziemy mieć medali ale obstawiam magiczną liczbę 9 - jak 9 miesięcy ciąży..Wiedziałam, że o połowie rzeczy zapomnę i pewnie zapomniałam ale jak tylko się przypomni, to dopiszę.. :-)


1 komentarz:

  1. No to Mila będzie miała kronikę ciążową! Liczymy na to, że urodzi się w terminie, to ważne dla cioci...

    OdpowiedzUsuń