Ona

Gada jak szalona, opowiada rożne historie, oszukuje, małpuje, żywe srebro. Grzeczna i zarazem szalona. Wszędzie jej  pełno. Życie z nią to pasja, niespodzianka. Każdy dzień daje szczęście, spełnienie. Obserwuję ją, jej każdy ruch, gest, grymas i wyraz twarzy... Jestem szczęśliwa, ona też.. To zaszczyt ją mieć. To radość, miłość, cud. 

Bluza Pola&Frank Spódniczka PopMum, buty Converse


16 komentarzy:

 1. piękność prawdziwa i jak szybo rośnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Słodka jak zwykle :) cudna dziewczyna - a look boski - mam tą wersję bluzki - jeśli byś chciała kupić dla siebie nie bierz przypadkiem Lki tylko najwyżej s/m te bluzki są ogromne :) ale prezentują się świetnie :)
  Pozdrawiam Ewelina.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ania - a ja pamiętam, jak chodziłaś w ciąży. Jejku jak ten czas szybko leci. Moja Martynka ma już skończone przecież 16 miesięcy. Aż gdzieś tam w środku w sercu z jednej strony żal, a z drugiej radość, że nam ładnie Córeczki rosną. Pozdrawiam Daga.:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach te nasze dzieci - pozwalają nam wierzyć- że cuda się zdarzają!...- urocza ta baletnica - choć dla mnie Mila ma taki "pazur", taki błysk w oku...(mama wie o czym mówię :)))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowna!!
  Aniu jak wyniki rekrutacji?? Kiedy u Was wyniki??
  POzdrawiam
  IGA

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudna, jedyna i wyjątkowa. Najpiękniejsza i najsłodsza dziewczynka jaką kiedykolwiek widziałam. Zakochana jestem po uszy ;) :*

  OdpowiedzUsuń
 7. To co napisałaś o swojej córce, mogłabym to samo powiedzieć o mojej Natusi , także jej pełno w całym domu, gada, śpiewa , jest radosna, lubi wymyślać różne historyjki – masz rację to oznaka , że Twoja córka jest szczęśliwa, ja też tak to odczuwam.

  OdpowiedzUsuń